8 grudnia, 2023
CAD dla projektantów

Megacad to firma oferująca oprogramowanie rodzaju CAD. Oprogramowanie MegaCad jest dedykowane do wspomagania projektowania a oprócz tego parametryzowania 2d a oprócz tego 3d. Dzięki długoletniemu doświadczeniu a oprócz tego zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie wśród swoich klientów a oprócz tego jest współcześnie jednym z liderów na rynku usług CAD. Oprogramowanie CAD sprzedawane przez Megacad jest niezwykle nowoczesne a oprócz tego skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania a oprócz tego modelowania parametrycznego. Aplikacja oferuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne a oprócz tego projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Innymi słowy, że opłata następuje tylko jeden raz – w momencie zakupu. Oprogramowanie działa prawidłowo pod systemem Windows 10 i Windows 11. Oprogramowanie to znaczy łatwe w użyciu. Dla szkół i uczelni dostępna jest także wersja edukacyjna.

Program Megacad zapewnia wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest znany a oprócz tego ceniony na krajowym rynku. Namawiamy miło do zapoznania się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej lecz istnieje również za dopłatą możliwość zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są również bezpłatne aplikacje i biblioteki, które można wykorzystywać również do zastosowań komercyjnych (jeżeli są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają możliwości programu.

W razie pytań a także wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami. Z miłą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 07.03.2023 15:25:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *