1 grudnia, 2023
Mieszkania w Piasecznie

TEDEX Service Sp. z o. o. to kompetentna polska spółka deweloperska z siedzibą w Piasecznie, która od 2001 roku działa na rynku robót ogólnobudowlanych a także oferuje nowoczesne mieszkania.

Przez szereg lat zdobyła multum doświadczenia przy realizacji różnorodnych obiektów, w tym budynków produkcyjnych, biurowo-magazynowych, stacji paliw płynnych a także renowacji obiektów pałacowych. Firma TEDEX Service zawsze stawia na jakość a także innowacyjność w swoich projektach.

Dzięki temu, jej inwestycje odpowiadają na potrzeby rynku a także klientów, i spełniają najwyższe standardy. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów a także wykorzystuje najnowsze technologie budowlane, co umożliwia na realizacja lepszej efektywności energetycznej a także wyższego standardu wykończenia. TEDEX Service specjalizuje się w budowie nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych, których inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Firma w swojej propozycji ma szereg projektów, w tym osiedli w Piasecznie, które składają się z budynków z mieszkaniami o różnej powierzchni. Osiedla całkowicie ogrodzone, mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, rowerowe, place zabaw a także strefy rekreacyjne. TEDEX Service dba o to, żeby każdy projekt był zgodny| z najwyższymi normami a także odpowiadał na potrzeby klientów. Firma oferuje gruntowną obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie a także budowę, aż do sprzedaży mieszkań. Nadto, TEDEX Service oferuje również usługi doradztwa inwestycyjnego, które umożliwia na dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Firma TEDEX Service jest również nadzwyczaj kompetentna w realizacji obiektów przemysłowych a także magazynowo-logistycznych. W swojej dotychczasowej działalności firma wykonała multum projektów, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. TEDEX Service oferuje kompleksowe usługi budowlane, w tym projektowanie, budowę a także modernizację budynków przemysłowych a także magazynów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 05.05.2023 21:00:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *